Pr. Rgs 20th, 2021
Mokyklos valgykla informuoja, kad šiais mokslo metais keičiasi atsiskaitymo už maitinimą tvarka.
Nebebus tiesioginio atsiskaitymo su mokyklos valgykla, o bus „Eurofondo“ elektroninė atsiskaitymo sistema  „E-piniginė“. Atsiskaityti Eurofondo e-pinigine mokykloje yra saugu, e-piniginė leidžia autentifikuoti informaciją apie asmenį ir garantuoti informacijos vientisumą ir privatumą. Todėl net jei mokykloje gauni nemokamą maitinimą bendraamžiai nesužinos. Eurofondo e-piniginės principas užtikrinti mokykloje elektroninių mokėjimų patogumą, greitumą, saugumą mokiniams.
Kodėl verta naudoti Eurofondo e-piniginę mokiniams:
  • Nebereikia neštis pinigų į mokyklą;
  • Mokiniai gali naudotis elektroniniu mokinio pažymėjimo ar kitomis elektroninėmis mokėjimų priemonėmis mokyklos valgykloje;
  • Gali būti naudojamas kaip elektroninis važiavimo bilietas mieste;
  • Panaikinama grynų pinigų vagysčių rizika;
  • Gali atsiskaityti mobiliuoju telefonu.

Kodėl verta naudoti Eurofondo e-piniginę tėvams:

• Patogu, saugu ir paprasta norimą pinigų sumą pervesti į mokinio e-piniginę;
  • Galimybė nustatyti dienos atsiskaitymo limitą;
  • Naudinga mokyti vaikus Eurofondo e-piniginės valdymo bei atsakingo elgesio su el. pinigais;
  • Realus dienos meniu formuojamas kiekvieną dieną ir atnaujinamas realiu laiku;
  • Informacija, kada ir ką vaikas valgė mokyklos valgykloje bei kiek pinigų išleido;
  • Nebereikia kasdien rūpintis smulkiais grynaisiais pinigais;
  • Saugu, kai vaikai atsiskaito el. pinigais – jų nepames ar niekas neatims;
  • Nebelieka socialinės atskirties – nemokamo maitinimo popieriniai talonėliai integruojami į el. mokinio pažymėjimą;
  • Pinigai neišleidžiami žalingiems pirkiniams už mokyklos ribų;
  • Galimybė užsakyti iš anksto maitinimą;
  • Gaunami aktualūs pranešimai tiesiai į savo telefoną;
  • Manomas neformalaus ugdymo lankomumas;
  • Mokiniai tobulėja kartu su modernėjančia mokyklos aplinka.

4 paprasti žingsniai norint pradėti naudotis

• Eurofondas.lt portale aktyvuojama apyrankė. Tokiu būdu sukuriama moksleivio elektroninė sąskaita.
  • sąskaita papildoma įnešant grynuosius pinigus per terminalą, atsiskaitymo vietoje ar atliekant pavedimą internetu.
  • Mokyklos valgykloje moksleivis vienu apyrankės prilietimu prie skaitytuvo atsiskaito už maistą.
  • Duomenys apie atsiskaitymus yra prieinami tėvams sistemos paskyroje įvairiais pjūviais.
    • Pinigai po pavedimo į Eurofondo sąskaitą patenka kitos darbo dienos rytą
    • Pinigai po papildymo per valgyklos terminalą į sąskaitą patenka po keleto sekundžių.
Visa informacija yra internetiniame puslapyje https://eurofondas.com/e-paslaugos-mokyklai/ ir prisegtuke.
Maitinimą organizuoja VšĮ „Dvylika žirnių“

5 thoughts on “Dėl mokinių maitinimo ir atsiskaitymo! Kviečiame registruotis bei užsisakyti norimą atsiskaitymo priemonę.”
  1. Dabar madinga kalbėti apie gerą ar blogą komunikaciją. Tai čia blogos komunikacijos pavyzdys – mokslo metų pradžioje pastatoma prieš faktą kuomet nėra laiko aiškintis kas per eurofondas, iš kur ir kodėl? O kodėl būtent jis? Gal mokyklos administracijai čia pretenzijų neturėtų būti, nes atrodo šis fondas su skambiu pavadinimu įsisuko į visos šalies švietimo sistemą. Ogi žodžiai „siūlome“, „kviečiame“ „rinktis“ skamba kaip rafinuotas pasišaipymas, nes pasirinkimo nedaug – nori valgyti valgykloje – „rinkis“ eurofondą, nenori- valgykloje nevalgysi. Tai atseit pasirinkimas? Jei būtų tik mokykla ir eurofondas dar būtų galima galvoti, kad gal savivaldybė nori nusimesti apskaitos naštą, Betgi „Dvylika žirnių“ niekur nedingo. Gal po kiek laiko atsiras kitas fondas, kuris skaičiuos šaukštus arba kažkiek pupų, kurios tik pjaustys pomidorus, o dar kažkeli lęšiai tik plaus agurkus? O kadangi kol kas nepaaiškinta už ką tokia privilegija minėtam fondui, peršasi prielaida, kad tai galėtų būti tiesiog dar vienas efektyvus ir efektingas pinigų paėmimo iš gyventojų būdas, apie kurį turbūt nebūtų pagalvojęs netgi O. Benderis.

1. Taip. Mokykla gali viską. Kai ji vietoj to, kad mokytų, vykdo maitinimo apskaitą, tai tada viskas yra gerai, nes niekas niekam nekainuoja. Ypač kai niekas nekainuoja tėvams ir niekas neskaičiuoja mokyklos darbuotojų darbo laiko, kurio niekas neapmoko. Dar ir mokykla turi atsakyti už visas skaičiavimo klaidas. Yra patogu, kai viskas daroma kitų sąskaita. O kai įmonės (verslas) parodo kiek ta apskaita kainuoja, praside sąmokslo teorijų paieška. Maitintojas perkamas viešojo pirkimo būdu. Konkurse dalyvavo tik dvi įmonės. Tai sunkus verslas ir kodėl matyt galima suprasti ir iš jūsų komentaro. Kalbėti lengviau nei veikti. Svarbiausia, kad apskaita yra skaidri ir aiški. O matyt visų interesas turėtų būti toks: pavalgyti kuo saugiau, kuo greičiau neilginant pertraukų arba ilginti pertraukas, per kurias mokiniai, tėvų pageidavimu, galėtų atsiskaityti trimis būdais… Neįmanoma valdyti srautų pagal tai, ką matome šiandiena mokykloje su esama apskaitos sistemų įvairove… Yra daug priežasčių, bet gi gal galima pasitikėti kitais?

Comments are closed.