Artėja rugsėjo 1-oji, laikas pradėti Naujuosius mokslo metus, kurių metu mokiniai įgis žinių, patirties, lavins savo sugebėjimus ir įgūdžius. Tai ypatinga diena, kuri pradeda naują laikotarpį mokyklos bendruomenės gyvenime.

VšĮ Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenė prašo mūsų mokyklos mokytojų, tėvų ir mokinių rugsėjo 1 dieną prisijungti prie projekto ,,Bendra gėlė hospisui“, kurio metu kviečia dalintis džiaugsmu, gerumu, širdies jautrumu ir vietoj gėlių skirti auką hospiso pacientų reikmėms.

Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospisas Vilniuje padeda sunkiai sergantiems ir mirštantiems asmenims, suaugusiems bei vaikams. Pagalba pacientams ir jų šeimoms teikiama neatlygintinai.

Daugiau informacijos apie hospisą ir pagalbos teikimo būdus rasite ČIA. Kiekvienas mūsų galime bent maža dalele prisidėti prie Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenės gerovės užtikrinimo.