Skubame pranešti, kad VšĮ Mokslo šviesa gavo finansavimą ir kviečia  į nemokamą dienos stovyklą VAIKAI STEAM PASAULYJE 5-8 klasių mokiniams (pagal susitarimą su mokykla).

Stovyklos tikslas – padėti mokiniams mažinti mokymosi praradimus, patirtus dėl COVID-19, didinti mokymosi motyvaciją, stiprinti žinias, gebėjimus ir įgūdžius matematikos, gamtamokslio ir kalbų ugdymo srityse. Skatinti sveikatingumą sporto treniruotėmis.

Prašome kuo skubiau užpildyti registracijos anketą.

Stovyklos pamainos:

1 pamaina – Liepos 19 – liepos 23 d.

2 pamaina – Rugpjūčio 2 – rugpjūčio 6 d.

3 pamaina – Rugpjūčio 9 – rugpjūčio 13 d.

Stovyklos veiklos:

Matematinis ugdymas: ugdomas pasitikėjimas savo matematiniais gebėjimais, problemų sprendimo, kritinio ir abstraktaus mąstymo, įvairių skaičiavimo strategijų taikymo, matematinio komunikavimo gebėjimai, įgūdžiai ir programavimo užsiėmimai.

Gamtamokslinis ugdymas: ugdomas pasitikėjimas savo gamtamoksliniais gebėjimais, gamtos reiškinių stebėjimo, tyrinėjimo, technologijų taikymo gebėjimai ir įgūdžiai.

Kalbos ugdymas: ugdomas susidomėjimas įvairių tekstų skaitymu, kalbiniai gebėjimai ir įgūdžiai, siekiama plėtoti sudėtingesnį žodyną, kurti rišlų tekstą, pasakojimą, gerinti skaitymo, teksto supratimo, interpretavimo gebėjimus ir kt.;

Fizinis aktyvumas: regbio treniruotės (Geležinis vilkas)

Stovyklos maitinimas: pietūs, užkandžiai.

Stovyklos vieta: Studentų g. 39A https://goo.gl/maps/gjAGRz7SN83dn6jw8

Stovyklos dienotvarkė:

9.00 – 9.30 val. Renkamės į stovyklą

9.30 – 11.00 val. Matematikos užsiėmimai/Robotika

11.15 – 12.45 val. Lietuvių kalbos užsiėmimai/Programavimas

11.45 – 13.30 val. Pietūs

13.30 – 15.00 val. Gamtamokslinis ugdymas/eksperimentai/sportas

15.00 – 15.30 val. Atsisveikiname

Stovykloje būtina turėti gertuves.

Kepures nuo saulės dovanosime.
Artėjant stovyklos datai, parašysime  priminimą  el. paštu.

Nekantraudami laukiame smagių akimirkų!