2022-2023 mokslo metais mūsų mokykloje mokysis penki  penktų klasių komplektai. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklą rinkosi daug naujų mokinių.  Tikimės, kad jiems Antakalnio progimnazija bus antrieji namai ir jie čia suras daug naujų ir sutiks jau pažįstamų draugų. Taip pat nekantriai laukiame ir mūsų jau senai pažįstamų, baigusių Antakalnio progimnazijos ketvirtąją klasę mokinių, kuriems taip pat prasideda nauji išbandymai.

Progimnazija jau ruošiasi sutikti būsimuosius penktokus.

Penktokų tėvelių klasių vadovai ir administracija pirmai pažinčiai ir pokalbiams kviečia  2022-08-25, 17.00 val. 

Atvykę į mokyklą (Antakalnio g. 33),  pirmo  aukšto foje rasite klasių sąrašus ir kuriame kabinete vyks Jūsų susitikimai su klasių vadovais.

Susitikimo metu bus pasirašomos sutartys su buvusių mūsų mokyklos mokinių tėveliais (su naujai atvykusiais penktokais e-sutartys jau pasirašytos).

Visų penktokų tėvelių, kurie nepristatė birželio mėnesį,  prašome su savimi turėti vaiko gimimo liudijimo kopiją,  dvi nuotraukas 3×4, kurios bus reikalingos pažymėjimui padaryti,  Pradinio išsilavinimo baigimo pažymėjimo kopiją (reikia tik naujai atvykusiems mokiniams).

Nepamirškite vasarą pasitikrinti sveikatą. Pažymėjimai bus suformuoti e-sistemoje, kur juos matys mūsų mokyklos  sveikatos priežiūros specialistas.

Rekomenduojamas pirkinių sąrašas:

Atkreipiame dėmesį, kad nepirktumėte pratybų sąsiuvinių ir vadovėlių!  Vadovėliais aprūpins mokykla, o pratybų, jei jų reikės, pasakys mokytojas.

Verta pagalvoti apie išmanųjį  prietaisą mokiniui – nešiojamą kompiuterį ar  planšetinį  kompiuterį, kur būtų įdiegta vaiko apsaugos ir saugaus turinio valdymo internete programa, kaip pavyzdžiui, „Google Family Link“. Jei turite galimybę, verta įrenginį apdrausti.   Įrenginį būtų galima  naudoti namuose esant  nuotoliniam ugdymui ar mokykloje, pamokų metu, kai tai leidžia mokytojai.

 1. SĄSIUVINIŲ MATEMATIKAI IR LIETUVIŲ KALBAI  (nepirkite labai daug, mokytojai patikslins, kiek jų prireiks)
 2. SEGTUVĄ SĄSIUVINIAMS
 3. APLANKALŲ VADOVĖLIAMS
 4. APLANKALŲ SĄSIUVINIAMS
 5. RAŠIKLIŲ  (reikėtų bent dviejų)
 6. PIEŠTUKŲ, DROŽTUKĄ, TRINTUKĄ, LINIUOTĘ
 7. PENALĄ
 8. KLIJŲ
 9. SPALVOTO POPIERIAUS
 10. ŽIRKLUTĖS ( bukais galais, bet pakankamai aštrias, kad vaikas galėtų kirpti popierių)
 11. PIEŠIMO POPIERIAUS
 12. APLANKALĄ PIEŠINIAMS
 13. GUAŠO IR AKVARELĖS
 14. FLOMASTERIŲ
 15. KREIDELIŲ
 16. TEPTUKŲ (pirkite visą rinkinėlį įvairių dydžių, kokybiškų, pagamintų iš natūralių medžiagų)
 17. APRANGĄ BEI AVALYNĘ FIZINIO UGDYMO PAMOKOMS

Nemokamas maitinimas ir parama:

Dėl nemokamo maitinimo,  paramos mokinio reikmenims galima kreiptis  į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą.

Mokyklos uniforma:

Mūsų uniformas  rasite uniformosinternetu.lt elektroninėje parduotuvėje.

2022-2023 mokslo metais buvusius uniformų modelius papildome naujais užsegamais viršutiniai rūbais: užsegamu džemperiu su užtrauktuku ar sagomis.

Uniformų dydžius  galima pasimatuoti mūsų progimnazijoje 1 aukšto foje darbo metu.

Gavus uniformą būtinai ant etiketės užrašykite savo vaiko vardą, klasę ar tel. nr.  Mokiniai dažnai palieka ar sumaišo savo aprangą!

Rekomenduojame turėti daugiau nei po vieną uniformos modelį, kad būtų galimybė pasikeisti.

Soc. remtiniems mokiniams mokykla padeda įsigyti uniformas iš gyventojų pajamų mokesčio paramos lėšų, prašome su pagrįstais prašymais kreiptis į mokyklos raštinę el. paštu – rastine@antakalnio.lt.

Primename, kad uniforma yra privaloma nešioti kiekvieną ugdymo dieną, kaip tapatumo su mokykla ženklą bei užtikrinant pačių mokinių saugumą. Todėl maloniai prašome laikytis nustatytos taisyklės! Tų pačių spalvų, be kapišono, bet privalomai su mokyklos logotipu, kurio dydis ir juoda ar balta spalva pateiktas paveiksle žemiau, uniformas (džemperius ir polo marškinėlius)  galite siūtis kitose įmonėse.

Daugiau informacijos apie uniformų dėvėjimo taisykles rasite čia >>>.

 

close