Progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, per mokslo metus padarę didžiausią asmeninę pažangą, vasarą pasitiko „Džiaugsmingai“ – kelione į vieną gražiausių Lietuvos miestų – kurortų Druskininkus. Kokia gi vasara be pramogų, gryno oro, maudynių ir aktyvių nuotykių! Tarp žemės ir dangaus pabuvo ne tik mūsų mokiniai, bet ir progimnazijos direktorius Tomas J. su keliais pedagogais: Edita S. Lina S., Raminta K.. Druskininkuose įsikūręs Uno nuotykių parkas  ONE  buvo ypač mums svetingas bei kūpinas puikių bei sveikatai palankių pramogų įspūdžių bei išbandymų. Nenuostabu, kad visiems padūkėliams reikėjo atgaivos – maudynių ežere. Mokiniai nepraleido progos pasitaškyti vandeniu su progimnazijos direktoriumi. Atsigaivinę ir atgavę jėgas, toliau leidomės į kelionę: aplankėme Grūto parką, kuriame kiekvienas atradome sau mėgstamą pramogą. Vaikai toliau džiaugėsi atrakcionų malonumais – suposi karuselėse. Norintys ramybės džiaugėsi gamta, parko gyventojais, kurių čia tiek daug, kad visus apžiūrėti neužteko laiko. Besidomintieji istorija, turėjo puikią galimybę susipažinti su sovietine sistema, apžiūrėdami paminklines skulptūras, sargybos bokštelius, Sibirą primenančias detales. Kelionės metu visi patyrėme spalvotų emocijų. Kelionę užbaigėme linksmomis dainomis ir pažadu, kad vėl leisimės į kelionę – kaip padėką už didžiausias pastangas sukurti asmeninį !