Progimnazijos 7c klasės mokiniai ir auklėtoja birželio 19-22 dienomis stovyklavo Kernavėje įsikūrusiame „Šeimos teatre“. Pirmąją dieną pasistatėme palapines, išsimaudėme baseine ir ėjome aplankyti „Elnių spa“. Vakare iš miško prisirinkę sausuolių užkūrėme laužą. Antrąją stovyklos dieną ėjome į Kernavės muziejų, kur mūsų laukė gidė ir papasakojo daug įdomių dalykų apie senąją sostinę Kernavę. Po pietų vaidinome etiudus, gaminomės papuošalus, o naktį leidomės į naktinį žygį po Kernavės piliakalnius. Trečiąją dieną ėjome į žirgyną, kur važiavome su karieta po Kernavės miškus, jodinėjome su žemaitukais, kurie Vytauto Didžiojo laikais keliavo net iki Juodosios jūros. Grįžę vaidinome etiudus, lipdėme iš molio, išklausėme pasakojimo apie kalvystę ir dalyvavome kalvystės edukacijoje. Paskutinį vakarą Kernavėje praleidome prie laužo, rašydami vieni kitiems vasariškus linkėjimus.
Džiaugiamės puikiai praleistu laiku stovykloje! Vėl lauksime tokios išvykos kitais mokslo metais.
7c klasės mokiniai ir klasės auklėtoja Sabina Adomavičienė