Mieli progimnazistai,
nuoširdžiai dėkoju už kiekvieno iš Jūsų pastangas mokytis, net tada kai buvo Jums buvo sudėtingas laikotarpis dėl esamos pandemijos. Gyvenimas pilnas staigmenų bei pamokų, kurių niekas neplanavo. Džiaugiuosi ir tikiu, kad Jums pavyko mokytis bei buvote kartu. Tikiuosi, kad kiekvienas iš Jūsų sulaukėte mokymosi pagalbos bei jas priėmėte. Kreiptis, atrasti, ieškoti, suprasti, padėti ir t.t. kiekvienam iš mūsų suteikia daug vidinių spalvų. Linkiu pailsėti nuo ekranų ir paskirti laiko bendravimui, vasaros malonumams, pasidžiaukite gamtoje ne tik su mylima muzika, bet ir knyga!Mieli mokiniai, Jūs jau nusipelnėte nuostabių vasaros atostogų! Linkiu spalvingų vasaros akimirkų, džiaukitės gyvenimu bei gerai pailsėkite!
Jei atrasite ką nors naujo bei norėsite pasidalinti savo įspūdžiais, prašau parašykite man – direktorius@antakalnio.lt.Man bus smagu žinoti, kad Jūs vasarą prisimenate ir mokyklą:)Būkite laimingi! Būkite saugūs! Būkite smalsūs! Būkite mylintys!Iki pasimatymo Rugsėjo 1-ąją! Lauksiu Jūsų sugrįžtant!Direktorius Tomas Jankūnas