Šiais mokslo metais turėjau naują dalyką – projektinę veiklą. Mano pasirinkto projekto tema „Mokykla – žvilgsnis iš arčiau”. Temą pasirinkau todėl, kad nuo vaikystės mėgstu piešti, tapyti, spalvinti, tad prieš penkis metus pradėjau lankyti meno mokyklą. Dabar meno mokykloje esu 5 klasėje. Tapydama nusiraminu ir atsipalaiduoju. Esu išbandžiusi dar nedaug technikų, bet nuolat domiuosi man naujais dalykais. Projektinė veikla buvo puiki galimybė išbandyti kažką naujo. Aš nusprendžiau prisidėti prie mokyklos grąžinimo, kad mokyklos sienos sudomintų ir džiugintų mokinius, mokytojus, bei kitus mokyklos darbuotojus ir lankytojus. Mano tikslas buvo ant mokyklos sienos nutapyti piešinį. Tuo siekiu palikti mokyklai gerą prisiminimą apie save, bei parodyti, kad kiekvienas gali prisidėti prie mokyklos grąžinimo ir tobulinimo, kurti mokyklą tokią, kokia ji jiems būtų patrauklesnė.

Nusprendus tapyti ant mokyklos sienos įdomu buvo sužinoti ar kitose mokyklose mokiniai taip pat turi tokią galimybę tapyti ar piešti ant mokyklos sienų. Informacijos bandžiau ieškoti internetiniuose šaltiniuose. Tačiau nepavyko jos rasti daug. Sužinojau tik tai, kad kai kuriuose mokyklose mokiniai gali piešti ar rašyti ant sienų, bet tie užrašai ir piešiniai yra laikini, juos galima nuvalyti ir vėl iš naujo piešti ar rašyti.

Mano pasirinkimas buvo piešimas ant vienos  mokykloje esančios sienos ir tai man sukėlė daug įspūdžių bei gerų emocijų. Savo darbu norėjau parodyti, kaip aš ir kiti mokiniai žvelgiame į mokyklą prieš ją stovėdami. Man labai patinka piešti žmonių akis. Žmogaus akys yra labai iškalbingos, jos daug ką pasako. Jos išduoda žmogaus jausmus ir mintis. Todėl  norėjau, kad mano darbe būtų pavaizduota, kažkas kas būtų susiję su akimis, žvilgsniu ar kitų žmonių požiūriu. Mano darbas simbolizuoja, kaip visi mes skirtingai galime matyti bei jausti mokyklą ir gyvenimą mokyklos pasaulyje, kuriame pilna įspūdžių, nuotykių, žinių ir draugystės.

Mokykla – tai puiki galimybė kiekvienam mokiniui išreikšti bei parodyti savo talentus ir gebėjimus. Kiekvienas gali prisidėti prie mokyklos tobulinimo, jei tik turi noro.

Eulalija Svorobovičiūtė, 7e