Birželio 8 d. vyko dar vienas Erasmus+ tarptautinis mokytojų ir mokinių susitikimas-nuotolinė veikla ,,Erasmus+ Blended Activity”. Veiklos tema: ekologija, tvarumas, planetos išsaugojimas mokinių akimis. Renginyje dalyvavo visi mūsų Erasmus+ komandos nariai iš Serbijos, Slovėnijos ir Lietuvos bei mokiniai iš visų šių šalių.  Mokiniai pristatė visus savo nuveiktus darbus, veiklas, kuriomis užsiėmė visus šiuos mokslo metus. Šio susitikimo idėja – kad mokiniai galėtų patys pristatyti savo nuveiktus darbus moksleiviams iš kitų šalių, pasidalinti savo idėjomis ir įspūdžiais.

Susirinkimą pradėjo pradinių klasių mokytojos Irmos Žukauskaitės mokiniai – jie pristatė savo medžio stebėjimo, augalų auginimo projektus, kūrybinius darbelius ekologijos ir tvarumo tema, iš įvairių medžiagų gamtinių medžiagų, antrinių žaliavų sukurtus darbelius. Taip pat aptarė žemės meno projektą ir tarptautinį protmūšį pradinių klasių moksleiviams iš Lietuvos, Serbijos ir Slovėnijos.

Pristatymą tęsė muzikos mokytojos Rimgailės Šeštokaitės mokiniai, kurie mūsų šalims-draugėms papasakojo apie savo labai įdomų ir neįprastą projektą – grojimą stiklinėmis, pripildytomis vandens. Mokiniai pasidalino savo įspūdžiais: net lašelis vandens gali pakeisti visa procesą ne tik muzikoje, bet ir gamtoje.

Anglų kalbos mokytojos Oksanos Marenkovos komanda pristatė mūsų miško sodinimą greta mokyklos, protmūšį 5-8 klasių moksleiviams. Taip pat apibendrino visas kitas mūsų  šiais mokslo metais nuveiktas įvairias veiklas ekologijos, tvarumo, planetos išsaugojimo tema.

Neatsiliko ir kolegos iš Serbijos ir Slovėnijos – jie taip pat paruošė pristatymus ir pasidalino netikėčiausiomis idėjomis, susijusiomis su ekologija, tvarumu. Tiek mokiniai, tiek mokytojai su nuostaba klausėsi apie jų atliktą tyrimą su vandeniu, miško sodinimą, įvairius mokinių kūrybinius darbus.

Mokiniai galėjo pabendrauti anglų kalba, pasidalinti savo įspūdžiais, nuomone, pasiekimais ir pasidžiaugti vieni kitų atliktais darbais.

Irma, Oksana ir Rimgailė