Ar galima įdomiai ir įtraukiančiai mokytis matematikos ir lingvistikos? Tikrai taip!

Didelę patirtį gabių vaikų ugdyme turinti Nacionalinė moksleivių akademija kartu su Vilniaus Antakalnio progimnazija pirmą kartą šią vasarą organizuoja 5 dienų stovyklą jauniems 5-8 klasių smalsuoliams.

5 – 8 klasių mokiniams

Vilniaus Antakalnio progimnazija     (Antakalnio g. 33, Vilnius)

2021 m. liepos 12-16 d.

dienos stovykla

trukmė – 5 dienos

priešpiečiai (vaikai atsineša iš namų)

pietūs (užsako stovyklos organizatoriai)

60 EUR Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniams!

Kiekvieną dieną vaikų lauks:

• jaunų ir energingų edukatorių komanda;
  • įdomiosios matematikos pamokėlės, kuriose jie ne tik spręs įdomias užduotis, bet atras matematiką mūsų gyvenimą supančiuose akademiniuose ir kultūriniuose reiškiniuose;
  • interaktyvios kalbų valandėlės, kurias ves gimtakalbiai;
  • teatro užsiėmimai, kuriuose bus lavinami vaizduotė, improvizacijos, scenos judesio ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • aktyvi veikla lauke.

Visos veiklos yra organizuojamos interaktyvaus mokymosi principu – vaikai žaisdami, gamindami, bandydami, t. y. „prisiliesdami“ prie dalyko mokosi, bando patys atrasti sprendimus, dirba komandoje, ir svarbiausia sužino kažką naujo.

Stovyklos metu bus organizuota viena edukacinė išvyka.

Registracija internetu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdD7KuE_I6HI3PpYbuj0gd33qfUlLbFEhmDXJu1e0sYziN_-Q/viewform

Stovyklą dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybė.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis adresu –  info@nmakademija.lt