An. Lie 5th, 2022

Ar galima įdomiai ir įtraukiančiai mokytis matematikos ir lingvistikos? Tikrai taip!

Didelę patirtį gabių vaikų ugdyme turinti Nacionalinė moksleivių akademija kartu su Vilniaus Antakalnio progimnazija pirmą kartą šią vasarą organizuoja 5 dienų stovyklą jauniems 5-8 klasių smalsuoliams.

5 – 8 klasių mokiniams

Vilniaus Antakalnio progimnazija     (Antakalnio g. 33, Vilnius)

2021 m. liepos 12-16 d.

dienos stovykla

trukmė – 5 dienos

priešpiečiai (vaikai atsineša iš namų)

pietūs (užsako stovyklos organizatoriai)

60 EUR Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniams!

Kiekvieną dieną vaikų lauks:

• jaunų ir energingų edukatorių komanda;
  • įdomiosios matematikos pamokėlės, kuriose jie ne tik spręs įdomias užduotis, bet atras matematiką mūsų gyvenimą supančiuose akademiniuose ir kultūriniuose reiškiniuose;
  • interaktyvios kalbų valandėlės, kurias ves gimtakalbiai;
  • teatro užsiėmimai, kuriuose bus lavinami vaizduotė, improvizacijos, scenos judesio ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • aktyvi veikla lauke.

Visos veiklos yra organizuojamos interaktyvaus mokymosi principu – vaikai žaisdami, gamindami, bandydami, t. y. „prisiliesdami“ prie dalyko mokosi, bando patys atrasti sprendimus, dirba komandoje, ir svarbiausia sužino kažką naujo.

Stovyklos metu bus organizuota viena edukacinė išvyka.

Registracija internetu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdD7KuE_I6HI3PpYbuj0gd33qfUlLbFEhmDXJu1e0sYziN_-Q/viewform

Stovyklą dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybė.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis adresu –  info@nmakademija.lt