Pr. Rgs 20th, 2021

Gegužės 19 d. vyko įvairios netradicinės Žaliosios dienos veiklos, viena iš jų – Erasmus+ protmūšis pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams. Vyko du renginiai: 1-4 ir 5-8 klasių moksleiviams atskirai. Renginio metu mokiniai galėjo bendrauti anglų kalba su savo bendraamžiais iš Serbijos ir Slovėnijos, pasidalinti savo žiniomis apie ekologiją, tvarumą, mūsų šalių kultūrą, papročius, istoriją. Vyresnieji mokiniai varžėsi anglų kalbos mokytojos Oksanos Marenkovos ir muzikos mokytojos Rimgailės Šeštokaitės surengtame ,,Love Sustainable Society: Lithuania, Slovenia, Serbia“ protmūšyje, o 3a klasės mokiniai – pradinių klasių mokytojos Irmos Žukauskaitės surengtame to paties pavadinimo tik mažiesiems skirtame ,,Kahoot“ protmūšyje.

Norime pasidžiaugti ne tik puikiais rezultatais tarptautiniame protmūšyje, bet ir šalių draugyste, dalyvių noru plėsti akiratį, domėtis pasauliu, kitų šalių kultūromis, ekologija bei tvarumu. Tikimės, tai bus dar vienas žingsnis mūsų Erasmus+ šalių draugystės link.

Sveikiname visus nugalėtojus ir visus dalyvius. Dėkojame už drąsą ir norą tobulėti.

Mokytoja Irma Žukauskaitė