Padėkite Vilniui 700 metų jubiliejų pasitikti nepaprastai – veskite miestą į ateitį ir sukurkite šiuolaikišką, jaunatviškumu spinduliuojantį Vilnių. Koks bus Vilnius ateityje? Jūsų vizijos – tinkamiausia dovana Lietuvos sostinei gimtadienio proga. Pasirinkite norimą temą ir pasinaudodami informacinėmis technologijomis sukurkite miestą-svajonę. Koks jis bus? Gal jūsų įkvėpimu taps fantastiniai filmai, o gal rasite, ką patobulinti kasdieniame gyvenime.

Vilnius – daugybę kultūrų, skirtingų tradicijų ir patirčių apjungiantis miestas. Tad kartu su visa klase ar popamokinės veiklos grupe suvienykite jėgas ir kurkite miestą, kuriuo didžiuotumėtės. Dalyvaudami konkurse „Ateities Vilnius“ ir patys įgysite naujų naudingų įgūdžių. Kelyje į pergalę jus konsultuos IT specialistai. O didžiausia dovana bus pamatyti, kaip jūsų idėja suteikti Vilniui naujų spalvų žavisi visa Lietuva. Pakvieskite prie konkurso prisijungti ir kitus – varžytis juk daug smagiau, nei konkurse dalyvauti vieniems.

Konkurso taisyklės

Tikslas
Naudodamiesi viena pasirinkta 3D modeliavimo aplinka, kartu su klasės draugais sukurkite viziją, koks Vilnius bus po 100 ar daugiau metų. Jūsų kuriamas miestas turi atspindėti tvarumą, mobilumą ir inovatyvumą.

Uždaviniai
Išsirinkite vieną modeliavimo įrankį, išnaudokite visas jo galimybes ir dirbdami komandoje pateikite savo ateities Vilniaus miesto modelį.

Konkurso reikalavimai
Jūsų kuriamas Vilniaus miestas turi atitikti šiuos 5 reikalavimus:

  1. Vilniaus miesto atpažįstamumas. Dangoraižiai, futuristiniai ateities objektai neturi užgožti esamų Vilniaus miesto objektų. Pasirinktos Vilniaus miesto vietos turi būti atpažįstamos iš pirmo žvilgsnio.
  2. Sumanumas. Integruokite technologijas, dirbtinį intelektą ar kitas informacines technologijas.
  3. Žalio miesto išsaugojimas. Nepamirškite parkų, žaliųjų miesto erdvių. Juk Vilnius – vienas žaliausių Europos miestų!
  4. Mobilumas. Pagalvokite apie geresnę ateities miesto infrastruktūrą: kilnojamas gatves, požeminius metro ar net skraidančias transporto priemones.
  5. Pritaikomumas. Kiekvienas turime savo pomėgių, tad atspindėkite juos kuriamo ateities miesto vizijoje.

REGISTRUOKITĖS JAU DABAR