Gintarė Mierkienė, Tarybos pirmininkė

VIlniaus Antakalnio progimnazijos Tarybos  pirmininke išrinkta Gintarė Mierkienė – tėvų atstovė. Ją išrinko dauguma Progimnazijos tarybos narių.  Gintarė yra baigusi Verslo administravimo ir vadybos studijas Vilniaus Universitete ir įgijusi magistro  kvalifikacinį laipsnį. Ji taip pat baigė Atviros Lietuvos fondo organizuojamas žurnalistikos studijas bei neformaliojo švietimo konsultanto programą VšĮ „Individualiosios psichologijos institutas“. Daugiau nei 20 metų darbo patirtį Gintarė įgijo dirbdama įmonėse „Swedbank“, „Pačiolis“, Koncerne SBA, o šiuo metu eina komunikacijos vadovės pareigas vienoje didžiausių šalies verslo grupių – Koncerne „Achemos grupė“.

„Dėkoju už parodytą pasitikėjimą ir tikiuosi, kad mano turimos žinios, darbo patirtis ir organizaciniai gebėjimai padės Antakalnio progimnazijai siekti užsibrėžtų tikslų. Rezultate norėčiau matyti pažangesnę ir geresnę darbo, mokymosi bei asmeninio augimo aplinką tiek vaikams, tiek jų mokytojams“, – sakė G. Mierkienė.

Su Tarybos pirmininke galime susisiekti el. paštu – tarybospirmininke@antakalnio.lt

Kiti Progimnazijos tarybos nariai 2020-2023 m.m.:

Eil. nr. Vardas, pavardė Atstovavimas
1.  Martynas Miškinis Mokinių tėvų atstovas
2.  Ernesta Budrienė Mokinių tėvų atstovas
3.  Gintarė Mierkienė Mokinių tėvų atstovas
4.  Edita Skupienė Mokytojų atstovas
5.  Lina Kumžienė Mokytojų atstovas
6.  Nida Chadzevičienė Mokytojų atstovas
7.  Austėja Šuopytė Mokinių atstovas
8.  Ainis Berulis Mokinių atstovas
9.  Domantė Noreikaitė Mokinių atstovas
10.  Martynas Juocevičius Direktoriaus deleguotas atstovas – Vilniaus Antakalnio gimnazijos etikos ir filosofijos mokytojas

Apie Progimnazijos savivaldą >>>.