Pr. Rgs 20th, 2021

Kovo mėnesį mūsų mokykla dalyvauja „Žaliojoje olimpiadoje 2020”, kurios metu vykdome atsakingą vartojimą skatinančias užduotis ir kviečiame dalyvauti visą mokyklos bendruomenę! Svarstote, kaip galite prisidėti Jūs?

Jeigu…

…vienkartinius plastikinius buteliukus bei stiklines pakeisite į gertuves ar kitas tvarias  priemones. Nufotografuokite kaip atliekate šį veiksmą ir atsiųskite nuotrauką el. paštu jurate.gadeikiene@antakalnio.lt

…norėdami išvengti vienkartinių maišelių naudojimo maistui naudosite savo daugkartinius indelius, medžiaginius maišelius ar kitas, tam skirtas, aplinką tausojančias priemones. Nufotografuokite kaip atliekate šį veiksmą ir atsiųskite nuotrauką el. paštu cianita.vuicik@antakalnio.lt

…atsakingai rūšiuosite  atliekas: mesite popieriaus ir plastiko gaminius į tam skirtas dėžes, esančias mokykloje.

Nuo kovo 16 dienos mokyklos valgykloje bus apmokestinti vienkartiniai plastikiniai puodeliai (stiklinaitės). Norint jais pasinaudoti į taupyklę reikės įmesti 1 euro centą. Vietoje to siūlysime alternatyvą: galėsite nemokamai pasinaudoti daugkartinio naudojimo stikline arba vandens prisipilti į savo gertuvę.

Kiekvienas padarytas darbas yra itin svarbus ir prisidės prie šios gražios ir bendruomeniškos iniciatyvos! Formuokimės įpročius taupyti ir nekenkti aplinkai.