An. Lie 5th, 2022

Lietuvoje vasarą galime leisti smagiai šiose stovyklose:

 

  • INDIEGO: Vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos, ugdančios nepriklausomas, kūrybingas ir pasitikinčias savimi asmenybes. Stovyklos programa sudaryta taip, kad vaikai laiko neleistų tuščiai. Nuo ryto iki vakaro, vyks įvairūs užsiėmimai, lavinantys vaikų kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, komandinius įgūdžius. https://indiego.lt/vasaros-stovyklos/

 

  • Rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ teatro stovykla ,,IŠLAISVINK ŠEŠĖLĮ“.Šioje stovykloje vaikai galės susipažinti su rankų šešėlių teatru, išmokti įvairiausių šešėlinių figūrų ir sužinoti visas smulkmenas, kaip patiems juos susikurti. Rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.
    http://teatrostovykla.lt/

 

  • Lietuvos skautų sąjungos Vilniaus Pilies tunto stovykla ,,BUDĖK 2019″. Vaikų laukia tikra skauto veikla: gamtos pažinimas, pionerija, turizmo technika, išgyvenimas, sporto varžybos, žygis, vakarai prie laužų ir dar daug kitų skautiškų įdomybių. Kiekvienas atvykęs stovyklautojas bus iškart paskirtas į skiltį atsižvelgiant į jo amžių. Skiltis – tai iš 7 stovyklautojų sudaryta grupė, kuri visur viską veiks kartu – gyvens šalia vieni kitų, kartu valgys, mokysis, dalyvaus varžybose, viskuo dalinsis.
    https://www.budek.lt/

 

  • Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“ kilo iš idėjos sukviesti užsienio lietuvių vaikus, išsibarsčiusius po visą pasaulį, pažinti savo protėvių šalį, papročius ir kultūrą, suvokti savąjį identitetą, tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius. Stovykla atvira visiems vaikams. Šiandien stovyklos idėja ir tikslai ypač aktualūs, nes stiprindami tautines, kultūrines vertybes, ugdome pilietiškumą ir meilę savo kraštui. „Lietuvos atgają“ nuo 1993 m. rengia Labdaros fondas „Vienybė“ bei VšĮ Švietimo ir kultūros centras „Jaunimas vaikams“.
    https://www.latgaja.lt/2019-vasaros-pamainu-datos/