2018 m. birželio 13 d. įvyks būsimų pirmokų tėvų susirinkimai.
Susirinkimų pradžia 12. 00 val.
Birželio 14, 15 dienomis organizuojama būsimų pirmokų mokyklėlė (Antakalnio g. 33)
1 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS
Birželio 14 d. (ketvirtadienis)
Pamokų laikas | 1 a klasė
29 kabinetas |
1 b klasė
30 kabinetas |
1 c klasė
31 kabinetas |
1 d klasė
32 kabinetas |
1 e klasė
47 kabinetas |
9.00 – 9.30 | 1.Supažindinimas su mokykla
Dalia, Jolita |
1.Supažindinimas su mokykla
Jolanta, Rita |
1.Supažindinimas su mokykla
Žydrūnė, Milda |
1.Supažindinimas su mokykla
Jurga, Violeta |
1.Supažindinimas su mokykla
Rasa, Nijolė |
9.45–10.15 | 2. Muzika
Rolandas |
2.Technologijos
Andra, Jolanta |
2. Technologijos
Žydrūnė, Stefa |
2. Matematika
Violeta, Olga |
2. Muzika
Džeralda |
10.30-11.00 | 3. Technologijos
Lina, Dalia |
3. Matematika
Milda, Valentina |
3. Muzika
Džeralda |
3. Technologijos
Olga, Jurga |
3. Užsienio kalba
Žana ir Nida Brebbia |
30 min. pertrauka | |||||
11.30-12.00 | 4. Matematika
Dalia, Jolita |
4. Muzika
Džeralda |
4. Matematika
Ana, Ilona |
4. Muzika
Rolandas |
4. Technologijos
Ginta, Nijolė |
Birželio 15 d. (penktadienis)
Pamokų laikas | 1 a klasė
29 kabinetas |
1 b klasė
30 kabinetas |
1 c klasė
31 kabinetas |
1 d klasė
32 kabinetas |
1 e klasė
47 kabinetas |
9.00 – 9.30 | 1. Anglų kalba
Živilė, Jūratė |
1.Matuojame uniformas
Stefa |
1.Žaidimai
Ginta, Rūta A. |
1. Žaidimai
Ilona |
1.Matuojame uniformas
Zita |
9.45–10.15 | 2. Matuojame uniformas
Valentina |
2. Anglų kalba
Živilė, Jūratė |
2. Didaktinė animacija
Zita |
2.Didaktinė animacija
Ana |
2. Matematika
Rasa, Milda |
10.30-11.00 | 3. Žaidimai
Birutė G., Lina |
3. Žaidimai
Andra
|
3. Užsienio kalba
Nijolė G. Aloyza |
3. Matuojame uniformas
Jurga |
3. Didaktinė animacija
Kristina G. |
30 min. pertrauka | |||||
11.30-12.00 | 4. Didaktinė animacija
Rūta L. |
4. Didaktinė animacija
Rita |
4. Matuojame uniformas
Stefa |
4. Anglų kalba
Nida Brebbia Živilė |
4. Žaidimai
Birutė G., Rasa |
Pradinio ugdymo skyriaus vedėja Gražina Sadauskienė