Uniformos

Privaloma mergaitėms

Privaloma berniukams

Sarafanas  (raudonos spalvos)

Bliuzonas (renkasi iš trijų modelių)

Languotas kaklaraištis

Papildomai gali rinktis: marškiniai, golfas (vienspalviai),  kelnės tamsiai mėlynos spalvos.

5-8 klasių mokiniams

Kaklaraiščio rišimas

Privaloma merginoms

Privaloma vaikinams

Tamsiai mėlynos spalvos švarkas, bliuzonas arba megztinis.

Papildomai dėvima

Vienspalviai marškinėliai, tamsios  kelnės, mėlynos spalvos sarafanas, languotas žalios spalvos sijonas, kaklaraištis.

Vienspalviai marškiniai, kelnės, liemenė, kaklaraištis.

Uniformos dėvėjimo, skatinimo ir nuobaudų tvarka

1. Uniforma yra privaloma. Mokinys progimnazijoje privalo dėvėti mokyklos patvirtintą uniformą visus mokslo metus. Penktadieniais uniforma neprivaloma. Nebūtina dėvėti uniformos nuo birželio 1 d. ir/ar anksčiau apie tai progimnazijos vadovams informavus tėvus bei mokinius el. dienyno pagalba. Kai uniforma nėra privaloma, mokinys privalo dėvėti tvarkingą dalykišką aprangą.
  2. Klasės auklėtojas kontroliuoja, ar mokiniai progimnazijoje dėvi mokyklinę uniformą.
  3. Mokinys, pastebėtas be mokyklinės uniformos, rašo paaiškinimą klasės auklėtojai (-ui), klasės auklėtoja (-as) el. dienynu informuoja mokinio tėvus (globėjus, rūpintojus).
  4. Mokinys bei mokinio tėvai, gavę 3 pranešimus, dėl uniformos nenešiojimo, vyksta į pokalbį pas ugdymo padalinio vadovą.
  5. Kartą per mėnesį klasių auklėtojai el. registre nurodo mokinius (jų skaičių bei vardus bei pavardes), nesilaikančius mokyklinės uniformos dėvėjimo taisyklių.
  6. Mokslo metų pabaigoje mokyklos administracija, klasių auklėtojų teikimu bei sutarimu, pareigingiausiai klasei gali skirti apdovanojimą.
  7. Rekomenduojama dėvėti uniformą per konkursus, renginius, minėjimus ir pan., o taip pat atstovaujant mokyklai oficialiuose renginiuose.
  8. Progimnazijos 1-8 klasių mokinių mokyklinę uniformą sudaro – http://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/sample-page/atributika/uniformos.
  9. Tuomet, kai valome arba skalbiame uniformą… Turėkime atsarginius drabužius: juodas, tamsiai mėlynas arba pilkas klasikines kelnes, sijoną, juodą, tamsiai mėlyną švarką ir pan. – vienų gali būti tikrai per mažai. Nesuprasime, kaip kai kuriems uniforminiai drabužiai gali džiūti keletą dienų, savaičių, mėnesių… Mes už lygybę.
  10. Šios taisyklės gali būti keičiamos bei pildomos pedagogų, tėvų ir mokinių iniciatyva bei Progimnazijos tarybos sprendimu.

Mokyklinę uniformą mokyklai siuva UAB „Litadama“

Verkių g. 30b, Vilnius
Tel. (8 5) 276 0638  Mob. Tel. (8 670) 26 063
info@uniforma.lt  www.lidata.lt

Darbo laikas:

Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d.: I-V 9:00-19:00 val.
Nuo spalio 1 d. iki gegužės 30 d.: I-V 9:00-18:00 val.

Taip pat uniformas siuva: