Uniformos

Privaloma mergaitėms

Privaloma berniukams

Sarafanas  (raudonos spalvos)

Bliuzonas (renkasi iš trijų modelių)

Languotas kaklaraištis

Papildomai gali rinktis: marškiniai, golfas (vienspalviai),  kelnės tamsiai mėlynos spalvos.

5-8 klasių mokiniams

5-8 klasių uniforma

Privaloma merginoms

Privaloma vaikinams

Tamsiai mėlynos spalvos švarkas, bliuzonas arba megztinis.

Papildomai dėvima

Vienspalviai marškinėliai, tamsios  kelnės, mėlynos spalvos sarafanas, languotas žalios spalvos sijonas, kaklaraištis.

Vienspalviai marškiniai, kelnės, liemenė, kaklaraištis.

Uniformos dėvėjimo, skatinimo ir nuobaudų tvarka

1. Klasės auklėtojas kontroliuoja, ar mokiniai progimnazijoje dėvi mokyklinę uniformą.

2. Mokinys, pastebėtas be mokyklinės uniformos, rašo paaiškinimą klasės auklėtojai (-ui), klasės auklėtoja (-as) informuoja mokinio tėvus (globėjus, rūpintojus).

3. Progimnazijoje tikrinama, kaip mokiniai dėvi mokyklinę uniformą ir pastebėjus mokinį be jos – išduodamas informacinis pranešimas tėvams (globėjams). Mokinys, gavęs 3 pranešimus, siunčiamas pokalbio pas kuruojančią pavaduotoją.

4. Kartą per mėnesį Mokyklinių uniformų darbo grupė tikrina, ar mokiniai dėvi mokyklinę uniformą.

5. Mokslo metų pabaigoje mokyklos administracija pareigingiausiai klasei skiria apdovanojimą.

6. Mokinys progimnazijoje privalo dėvėti mokyklos patvirtintą uniformą visus mokslo metus.

7. Penktadieniais uniforma neprivaloma.

8. Nebūtina dėvėti uniformos nuo birželio 1 d.

9. Rekomenduojama dėvėti uniformą per įskaitas, atstovaujant mokyklai oficialiuose renginiuose.

Mokyklinę uniformą mokyklai siuva UAB „Litadama“

Verkių g. 30b, Vilnius
Tel. (8 5) 276 0638  Mob. Tel. (8 670) 26 063
info@uniforma.lt  www.lidata.lt

Darbo laikas:

Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d.: I-V 9:00-19:00 val.
Nuo spalio 1 d. iki gegužės 30 d.: I-V 9:00-18:00 val.

Taip pat uniformas siuva: