IkiMieli mokiniai, mokytojai, darbuotojai, mokinių tėveliai, brangūs naujai ateinantys ir tie, kurie po vasaros bus kitoje mokykloje.

Pokalbiuose apie mokyklos rezultatus ir viziją, apmąstymuose apie tai, kur esame ir kokie esame, gimė idėja kitus metus paskelbti bendrystės metais (BM). Kitąmet mums sukanka treji metai. Pirmas mini jubiliejus. Todėl vasarą kviečiame apgalvoti, kokios šventės norime, kaip kitąmet būsime kartu, kaip švęsime ir kaip save rodysime  artimiesiems, draugams, kaimynams.

Taigi skelbiu vasaros užduotį mokytojams, mokiniams ir visiems mokyklos draugams:

į mokyklos raštinę (elektroninio pašto adresą rasite mokyklos svetainėje) atsiųsti laimingiausio buvimo kartu nuotrauką.

Fiksuokite kartu  praleistas akimirkas su draugais, tėveliais, bendrakeliaiviais visur, kur tik būsite: kelionėje, stovykloje, festivalyje, paplūdimyje.  Kviečiame  pasidalinti savo išgyvenimais su visa bendruomene. Siųsdami nuotrauką nepamirškite  keliais sakiniais papasakoti, kas nuotraukoje vaizduojama.

Dėkoju už įspūdingus draugystės metus, už naujų draugų nuotraukas, už pasisveikinimų, apsikabinimų dienas, už jūsų rytinius pasilabinimus, šypsenas, parodas, mokyklos puošimą, malonius žodžius, šventes, žaliąsias palanges ir pasodintus moliūgus. Tikiu, kad kiti metai mums visiems atneš dar daugiau kūrybinių idėjų ir jėgų jas įgyvendinti.

Linkiu smagių atostogų, sveikos, saugios vasaros, linkiu sustiprėti, pailsėti ir pasiilgti mokyklos,  mokytojų, draugų, pamokų ir pertraukų, valgyklos, bibliotekos. Antuanas de Sent Egziuperi ,,Mažajame Prince‘‘ sako, kad visuomet esi atsakingas už tą, kurį prisijaukini.

Džiaukimės kartu.

Neringa Čiukšienė.