2015-05-29 mokslo metų baigimas, sporto šventė bei dviračių žygis. Dienos programa

DviraciaiRenginio vedėjai ir meninės programos dalyviai krepšinio aikštelėje renkasi 7.45 val.

Visi mokyklos mokiniai renkasi savo kabinetuose nuo 8.00 val. ( 5C – 40 kab., 5D – 47 kab., 8D – 54 kab., kiti – savo klasėse).

Klasių auklėtojai organizuoja pasiruošimą mokslo metų baigimo ir sporto šventei, į krepšinio aikštelę 8.30 val. atsiunčia po vieną klasės atstovą prie įgarsinimo stalelio.

9.00 val. visi rikiuojasi krepšinio aikštelėje nurodytoje vietose.

9.00 – 9.25 val. vyks iškilminga Mokslo metų uždarymo šventė. Dalyvauja visi mokiniai bei pedagogai.

9.30 – 10.00 val. – pasiruošimas sporto šventei, registracija į dviračių žygį. formuojama kolona. Mokiniai su mokytojais, kurie vyksta viešuoju transportu, išvyksta suderintu laiku grupėmis. Pradinių klasių mokiniams būtinas tėvų sutikimas arba gali dalyvauti su tėvais. Prašome pasirūpinti dviračių saugumu.

10.00 val. pajudame nuo III korpuso (prie ratų montavimo). Mus lydės policija.

10.30 – 10.45 val. kuriamės Valakupių I pliaže. Vyksta sporto šventė. Visi  padeda rengti šventę  su gera nuotaika, užkanda sau bei draugui, dalyvaudami sporto veiklose, kurias rengia Simona, Daiva, Augustas, Šarūnas bei kariūnai:)

P. S. Būtų pravartu mokiniams pasiimti purškalų nuo erkių, taip pat vandens atsigerti.