Happy-ChildrenGerbiami tėveliai,

Jei jau ėmėte svarstyti kaip Jūsų vaikui smagiai bei turiningai praleisti vasarą pristatome puikią galimybę. Jau antrus metus iš eilės organizuojama stovykla „SUMMER TO DISCOVER“ – puikus pasirinkimas puikiai praleisti vasarą su bendraamžiais.

Stovykla tai tarsi kelionė po įvairias pasaulio šalis, nes 8 savanoriai iš įvairių pasaulio kampelių atvyks į Lietuvą. Kiekvieną dieną turėsime galimybę susipažinti su skirtingų kultūrų žmonėmis, kurie, pasitelkdami įvairius ugdymo metodus, padės vaikams pažinti save, ugdyti įvarius gebėjimus, įgyti pasitikėjimo savimi bei savarankiškumo. Smagi tarptautinė atmosfera užtikrins bendravimą anglų kalba, o jauniausieji dalyviai visuomet turės galimybę susišnekėti su vadovais per vertėjus iš Lietuvos.

Stovyklos idėja: suteikti galimybę jaunimui pažinti skirtingas pasaulio šalis, kultūras bei papročius net neišvykstant iš Lietuvos. Stengsimės patobulinti anglų kalbą, ugdyti savarankiškumą bei pasitikėjimą savimi, padėti vaikams atrasti savo gebėjimus.

Stovyklos datos:

I pamaina  Birželio 13 – 20 d.

II pamaina   Birželio 27- liepos 4 d.

Stovyklos vieta: Poilsiavietė „Vaikystės šilelis“, Linkės vs., Karsakiškio sen., Panevėžio r.

(Vaikams neturintiems galimybės patiems atvykti į stovyklavietę, bus siūloma kartu važiuoti iš Vilniaus išnuomotu autobusu)

Kaina: 150 EUR

Trukmė: 8 dienos

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

– Apgyvendinimas.
– Maitinimas tris kartus per dieną.
– Stovyklos programa.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų stovyklos puslapyje: http://summertodiscover.wix.com/stovykla.

Registracijos forma: https://podio.com/webforms/11655409/811626 .

Nepamirštamų vasaros akimirkų pagarbiai linki ,,SUMMER TO DISCOVER‘‘ komanda!