Nuo naujų mokslo metų naujas el. dienynas

imagesĮvykdžius viešuosius pirkimus, nupirktas naršyklėje veikiantis el. dienynas „Mano dienynas“. Vykdant viešuosius pirkimus, pasirinktas mažiausios kainos kriterijus. Dienynas atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos keliamus el. dienynui kriterijus, juo nesudėtinga naudotis. Jame nėra galimybės stebėti mokinių elgesio, kai kurios papildomas paslaugos yra mokamos.

Dienynas keičiamas dėl tėvų ir mokinių pageidavimo glaudžiau bendradarbiauti su mokykla: susirašinėti su mokytojais tiesioginėmis žinutėmis.

Daugiau apie MANO dienyną informaciją rasite čia >>>.

Pirkimuose dalyvavo „Mano dienynas“, „Tamo“ ir „Spiral universe“.

4 thoughts on “Nuo naujų mokslo metų naujas el. dienynas”

1. Dienynas keičiamas mokinių, tėvų ir mokytojų prašymu. Vadovaujamės įstatymais ir renkame pagal mažiausią kainą ŠMM siūlomus el. dienynus. Tiekėjų prašėme, kad el. dienynas turėtų mobilią aplikaciją. Dienynas pasirinktas pagal mažiausios kainos kriterijų. Tiesa, nepatogu keitinėti dienyną, tačiau dėl nemenko bendruomenės pasitenkinimo, priimtas sprendimas jį pakeisti.

2. Džiaugiuosi, kad ieškote tinkamiausio varianto.veritus labai neišbaigtas dienynas.sėkmės!

3. Sveiki,pastebėjimas
    nesupranu ar tikslinga kiekvienais metais keisti Dienyno tiekėją?
    Labai jau nepatogu ir neefektyvu.

Comments are closed.