Akcija „Paminėkime tarptautinę Etikos dieną“

image1Jau trečią kartą mūsų progimnazija mini gegužės 19- ąją- tarptautinę etikos dieną. Palaikydami Vilniaus miesto etikos mokytojų iniciatyvą, mokytojos Jūratės Gadeikienės paraginti gegužės 11 -15 dienomis  etikos pamokose aptarėme „etiškumo“ sąvoką, apsvarstėme, kuriems žmonėms ketiname padėkoti.  Norėdami šią žinią paskleisti visai mokyklos bendruomenei artėjančios Tarptautinės Etikos dienos proga rašėme padėkos žodžius tėvams, mokytojams, broliams, seserims, draugams, kitiems žmonėms už jų etiškus poelgius, kilnius, gražius, gerus darbus, už pasiaukojimą, darbštumą, sąžiningumą, teisingumą, draugiškumą, geranoriškumą, jautrumą, dėmesingumą, pagalbą. Padėkos žodžius rašėme ant popierinių gėlių trafaretų ir taip III korpuso II aukšte išauginome „Padėkų pievą“. Kviečiame visus pasižvalgyti, paskaityti ir pasigrožėti mūsų kukliais, bet labai nuoširdžiais darbeliais.  Akcijos dalyviai –  5-8 klasių mokiniai, lankantys etikos pamokas.  „Jaunieji žurnalistai“

image2 image5 image6 image7