5-8 klasių mokiniai susitikę su JAV profesoriumi  Viktoru De Munck kalbėjosi apie skirtingas Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos švietimo sistemas

Svečias ir mokiniai dalinosi mintimis apie abiejų šalių švietimo sistemų privalumus bei trūkumus. Sutarė, kad jos yra skirtingos, tačiau savotiškai žavios: viena palankesnė draugystei, kita mokymuisi… Buvo kalbama apie skirtingas mokinių galimybes bei mokinių ir jų tėvų pareigas , apie griežtą vaikų priežiūrą JAV ir  atviras mokyklas Lietuvoje, apie dideles JAV piliečių galimybes  Lietuvoje, nors daugeliui atrodo, kad JAV yra neribotų galimybių šalis!

Nepaprastai džiaugiuosi, kad gyvenu Lietuvoje ir, aišku, smagu pažinti JAV, tačiau galimybių turime visur, tereikia jas pastebėti, patikėti bei jų siekti. Prasmingas susitikimas su profesoriumi ir dar viena kitokia, netradicinė pamoka mūsų progimnazistams…

Ačiū profesoriui Viktorui De Munck, Mokinių senatui bei mokiniams, kurie dalyvavo susitikime!

Tomas Jankūnas