VaikaiŠeima ir mokykla yra atsakingos už jaunosios kartos parengimą savarankiškam gyvenimui. Atsižvelgiant į tai, kad mokyklos ir šeimos bendradarbiavimas yra vienas svarbiausių, darančių teigiamą poveikį sėkmingam vaikų ugdymui(si), Antakalnio progimnazija belandžio 20-24 d. organizavo Atvirų durų savaitę mokykloje ir pakvietė tėvelius apsilankyti įvairiuose renginiuose.

Tėveliai dalyvavo įvairių dalykų atvirose pamokose. Jiems buvo įdomu stebėti savo atžalų darbą pamokose, elgesį pertraukų metu, bendravimą su klasės draugais. Vaikščiodami mokyklos koridoriais galėjo pamatyti savo vaikų padarytus darbelius, nupieštus piešinius. Įvairių neformalaus vaikų švietimo būrelių stendiniuose pristatymuose buvo gausu nuotraukų su būrelių užsiėmimų akimirkomis. Meniniai būreliai organizavo koncertą pasirodymą.

Tėveliai ir mokytojai lankėsi Tito Budrio vedamame seminare „Kaip išugdyti
motyvuotus ir savarankiškus vaikus“. Mokyklos specialistai pakvietė į konsultacijas, kur tėveliai gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus.Mokykla

Šią savaitę buvo organizuojami ir renginiai mokiniams. Ketvirtokai lankėsi 5-8 klasių korpusuose, susipažino su kai kurių dalykų mokytojais, administracija. Mokyklos bibliotekoje vyko skaitymai 4-7 klasių mokiniams, skirti Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Susipažinkime su Lietuvos etnografiniais regionais ir tarmėmis“. Sulaukėme ir būsimų pirmokėlių, kurie susipažino su mokyklos erdvėmis, pamatė savo būsimas klases ir mokytojas.

Apibendrinant tėvelių ir mokytojų mintis galima teigti, kad Atvirų durų savaitė – tai puiki proga pasidžiaugti mokinių pasiekimais, stiprinti bendruomeniškumą, bendradarbiauti sprendžiant iškilusias problemas.