20150304_095615-1_resized
Vilniaus Antakalnio progimnazija ir toliau mielai bendradarbiauja su Vilniaus Antakalnio gimnazija. Jau kelintus metus veikiantis socialinės veiklos klubas, kuriam vadovauja gimnazijos mokytojas Algirdas Čiukšys ir progimnazijos mokytojas Egidijus Lukaševičius, plečia bendradarbiavimo ryšius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kovo mėnesį klubo nariai buvo nuvykę į Salantų gimnaziją, o iš ten išvyko į Suomiją. Tiek salantiškiams, tiek Suomijos jaunimui buvo pristatytas tarptautinis projektas „Draugystė be sienų“.  Šiame projekte mūsų progimnazija pradėjo dalyvauti prieš metus. Pagrindinė projekto idėja- už taiką, vienybę ir draugystės tiltus. Viena iš projekto veiklų- atvirukų draugystės tema piešimas ir dovanojimas kitos šalies bendraamžiams. 5-8 klasių mokiniai piešė atvirukus, kurių dalis buvo išdalinta Salantų gimnazijos mokiniams, o kita dalis atiteko Suomių jaunimui.

Parašė Jūratė Gadeikienė