2015-04-04Mūsų progimnazijos III korpuso foje eksponuojama Vilniaus Antakalnio progimnazijos, Vilniaus Žemynos gimnazijos ir Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos integruoto dailės – technologijų projekto „Kuriu knygą“ paroda.
Parodoje eksponuojami mūsų progimnazijos aštuntokų sukurti exlibriai, grafikos darbai, Žemynos gimnazijos ir Sietuvos progimnazijos mokinių kurtos rankų darbo knygos ir mozaikos iš odos.  Paroda  įvairi, „spalvinga“ , nemonotoniška ir matyti, kad mūsų mokiniams ir gimnazistams ji tikrai įdomi.   Ši paroda jau svečiavosi Mykolo Romerio universiteto bibliotekos patalpose ir sulaukė daug dėmesio.  Džiaugiamės mūsų ir kitų mokyklų mokinių darbais, smagu ir naudinga pasidalinti turimomis patirtimis.

Kviečiame aplankyti parodą, kuri bus eksponuojama iki balandžio 15 dienos.

Dailės mokytoja Edita Rakauskaitė