School children showing thumbs up.Dažnas  moksleivis žino, kuo norėtų būti užaugęs, tačiau dažnai net neįsivaizduoja, kokius darbus kiekvieną dieną nuo ryto ligi vakaro  turi atlikti tam tikrų specialybių atstovai, kokių žinių ir įgūdžių  reikia įgyti, norint dirbti išsvajotą darbą.  Ne tik tėvų, bet ir mokytojų pareiga padėti jauniems žmonėms rasti atsakymus į šiuos klausimus. Todėl balandžio 7-17 dienomis kartu su mokinių tėvais padėsime 5-8 klasių mokiniams planuoti savo ateitį: dalyvausime iniciatyvoje „Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse“,  klasės valandėlėse mokinių tėvai pristatys savo profesijas, vyks susitikimai su  projekto „Kam to reikia?“  įmonių atstovais, keletas klasių dalyvaus iniciatyvoje „Pasimatuok profesiją“ Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre, Jaunimo darbo centro užsiėmimuose „Planuok karjerą atsakingai“.  Tikimės, kad šiomis dienomis mokiniai ne tik susipažins su savo svajonių profesijomis gyvai ir kūrybiškai, bet ir ras atsakymus į jiems rūpimus klausimus.