FerdinandasDvi paskutines sausio mėnesio ir dvi pirmas vasario mėnesio savaites dūzgė visa progimnazija− buvo renkamos vaikų ir paauglių  metų knygos. Rinkimuose dalyvavo  492  1-6 klasių mokiniai, o jiems knygas pristatė 4c, 4d ir 6a klasių mokiniai. Vaikų metų knyga pretendavo tapti G. Adomaitytės. „Čiobrelių dvaras“, J. Baltrukonytės  „Torčiukas ant debesėlio“, D. Kandrotienės  „Spintos istorijos“, K. Zylės „Milžinas mažylis“ ir L. Žutautės „Ferdinandas ir Pū. Žygis į Australiją“. Paauglių metų knygos nominacijoje varžėsi D. Grigaliūnienės „Kažkas ne taip“, V. Račicko „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“, K. Sajos „Liepsnojanti“, V. Šukytės „Laimės formulė“, N. Vaitkutės „Titnago plunksna“.Liepsnojanti

Susumavus keturių savaičių balsavimo  rezultatus, Antakalnio progimnazijos vaikų metų knyga išrinkta  Linos Žutautės „Ferdinandas ir Pū. Žygis į Australiją“ , o paauglių metų knyga tapo Kazio Sajos „Liepsnojanti“.

Visi mūsų mokinių balsai buvo nusiųsti į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką ir dalyvauja  šalies vaikų ir paauglių geriausios knygos rinkimuose.  O kurias knygas išrinks mūsų šalies jaunimas, sužinosime apsilankę Vilniaus knygų mugėje, kuri pradės šurmuliuoti vasario 19 dieną. Iki susitikimo Knygų mugėje!