Regbis 2015Vasario 7 d. 3a  ir  3c  klasių  regbio  rinktinė  dalyvavo sporto draugijos „Žalgiris“ TAG  regbio pirmenybėse.

Mūsų rinktinė sužaidė 6 varžybas iš kurių 5 laimėjo. Visos varžybos buvo labai sunkios ir atkaklios, nes komandą išretino peršalimo ligos ir žaidėme be dviejų labai stiprių žaidėjų. Kitiems žaidėjams teko dvigubas krūvis, nes visas varžybas žaidėme 6 prieš 7.  Didžiuojamės savo mokiniais ir džiaugiamės, kad jie dar kartą parodė, kad yra drąsūs, atkaklūs ir nepasiduodantys.

Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Vytenis Upskus. Sveikiname Vytenį ir dėkojame jam puikiai talkinusiems komandos draugams: Martynui Noreikai, Tadui Noreikai, Mantui Varnauskui, Henrikui Keblui ir Elvinui Bubelevičiui.

Varžybose komandą palaikė ir tėvelių būrys. Dėkojame jiems, kad jie visada yra šalia ir geranoriškai palaiko vaikus.

Nuoširdžiai dėkojame regbio klubo „Geležinis vilkas“ treneriui Augustui Taraliui už puikų darbą su vaikais ir jų ruošimą varžyboms.

Mokytojos Irena Butkevičienė ir Nijolė Semionovienė