Sekme-avansu-720x340„Buvo nerealu!“. Tokie pirmieji žodžiai nejučiom išsprūdo, kai technologijų mokytoja paklausė, kaip praėjo vakaro kino seansas. Direktoriaus iniciatyva sausio 6 d. visi norintys 5-8 klasių mokiniai 17.00 val. susirinko 44 kabinete į filmo „Sėkmė avansu“ peržiūrą. Kaip galima pakeisti pasaulį, nelaukiant, kad pasaulis mums pirmiau padarys kažką gero… Septintokas mokinukas Trevoras, atlikdamas savo mokytojo užduotį, kurios idėja – padaryti pasaulį geresnį, pats sugalvoja planą: kiekvienas žmogus, neieškodamas jokios ypatingos priežasties, padaro gerą darbą trims pažįstamiems žmonėms. Šie savo ruožtu privalo padaryti tą patį… Netikėta filmo pabaiga šiek tiek nuliūdino, o kai kuriuos net pravirkdė. Tačiau tai tik filmas. Gėrio be jokių išlygų idėja tikrai užburianti. Po filmo visi buvo pakylėti dėl pamokančios istorijos, dėl geros filmo minties, dėl kartu praleisto laiko.  Filmo metu jautėmės kaip namie: vaišinome atsineštomis vaišėmis, arbata ir limonadu. Ačiū Direktoriui už idėją, už filmą, už filmo aptarimą, o visiems – už buvimą kartu. Dar susitiksime kitoje peržiūroje, tiesa?

Parašė šeštokės JŽB narės Emilija ir Rusnė