2gangelsAntakalnio progimnazijos mokinių ir jų tėvelių širdyse gimusi idėja, jog žaisti – smagu, įgyvendinta.  Paskutinį sausio šeštadienį progimnazijoje susirinko nemažas būrys 1-8 klasių mokinių, tėvelių, senelių bei mokytojų.  Susirinkusieji buvo nustebinti žaidimų įvairove: vieni žaidė „Uno“, „Alias“, mažiausieji mokinių seserys ir broliai su mamytėmis žaidė „Loto“, „Kėdžių dėlionę“, mėgstantys pasukti galvas žaidė šachmatais, o judriausieji keliavo į sporto salę pažaisti žolės riedulį, stalo tenisą, estafetes ir aerobiką. Visus žaidimus išbandė ir pats mokyklos direktorius. Vaišinomės arbata, vandeniu su citrina ir atsineštais saldumynais. Visi buvo kviečiami užsukti į kūrybines dirbtuves, kuriose stebėdami dokumentikos vaizdus iš antrinių žaliavų kūrė kaliausę. Ko siekėme  išsipildė –  pirmą kartą Vilniaus Antakalnio progimnazijos istorijoje vyko smagi žaidimų šventė, bendruomenės nariai  pabuvo kartu, smagiai praleido laiką. Žaisdami lavinome ne tik žaidimo techniką, bet ir bendravimą. Manome, jog ši diena puikiai pavyko. Atsisveikindami vieni kitiems negailėjome šypsenų. Su nekantrumu lauksime kitos žaidimo dienos.

2015-02-02

Antakalnio progimnazijos jaunieji žurnalistai, vadovaujami  mokytojų J. Gadeikienės ir E. Skupienės