Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą akcijoje „KNYGŲ KALĖDOS“ ir Antakalnio progimnazijos bibliotekai padovanotas 188 knygas

cropped-Knygu-kaledos.pngUž dovanotą  knygą „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“ dėkojame rašytojui Vytautui Račickui.

Už dovanotas knygas  dėkojame mokytojai Danutei Šapalienei, bibliotekininkėms Nijolei Barzdienei, Snieguolei Šeduikienei.

Už klasių dovanas dėkojame

1c klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Žydrūnei Butrimienei

1d klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Jurgai Padūmytei- Matuliauskienei

1e klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Rasai Strazdienei

2a klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Ritai Norkaitienei

3a klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Irenai Butkevičienei

3c klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Nijolei Semionovienei

4b klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Zitai Petravičienei

4c klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Violetai Jonaitytei

4d klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Andrai Ramanauskienei

5b klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Loretai Pilat

5c klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Rasai Malikėnienei

6a klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Jūratei Gadeikienei

6c klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Danutei Šapalienei

8a klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojai Astai Stelnionytei

Už šeimų dovanas dėkojame

1a klasės mokinių Atėnės Antanavičiūtės, Luko Korženiausko, Kipro Sosnovskio, Henrikos Laurinavičiūtės, Ūlos Žukaitės  šeimoms (mokyt. Dalia Valaikienė)

1b klasės mokinės Miglės Gudžinskaitės, Kipro Paulausko šeimai (mokyt. Jolanta Sabaliauskienė)

1c klasės mokinių Tautvydo ir Dominyko Cicėnų, Jokūbo Bakanovo, Kasparo Kisieliaus šeimoms ( mokyt. Žydrūnė Butrimienė)

1d klasės mokinių Gabijos Noreikaitės, Medos Karlapavičiūtės, Patricijos Baibokaitės, Domantės Noreikaitės šeimoms (mokyt.  Jurga Padūmytė- Matuliauskienė)

1e klasės mokinių Akvilės Gadonaitės  šeimai ( mokyt. Rasa Strazdienė)

2d klasės mokinių Alfredo Jankelevič, Arano Daukinčio, Lauros Pumputytės šeimoms ( mokyt. Ginta Azguridienė)

3a klasės mokinių Urtės Justinos Treikauskaitės, Džiugo Kurcevičiaus, Rusnės Butrimaitės  šeimoms ( mokyt. Irena Butkevičienė)

3b klasės mokinės Ūlos Paulauskaitės  šeimai ( mokyt. Milda Šidlauskienė)

3c klasės mokinių Karolinos Leiputės, Gustės Adomaitytės, Džiugo Kisieliaus  šeimoms ( mokyt. Nijolė Semionovienė)

4b klasės mokinės Mantės Tamoševičės, Tomo Romanovo šeimoms ( mokyt. Zita Petravičienė)

4c klasės mokinių Godos Kisieliūtės šeimai ( mokyt. Violeta Jonaitytė)

4d klasės mokinių Kristės Anciūtės,  Agotos Lukrecijos Bacytės šeimoms ( mokyt. Andra Ramanauskienė)

5c klasės mokinės  Smiltės Banevičiūtės šeimai ( mokyt. Rasa Malikėnienė)

5a klasės mokinio Andenio Bukausko  šeimai (mokyt. Audronė Buzienė)

6c klasės mokinės Airės Krukauskaitės šeimai (mokyt. Danutė Šapalienė)

7b klasės mokinės Urtės Izabelės Savickaitės šeimai ( mokyt. Ingrida Biraitė –Pekorienė)

8b klasės mokinio Eimanto Mažeikos  šeimai ( mokyt. Tomas Malakas, Edita Skupienė)

Knyga – kelias į pasaulį! Gera žinoti, kad vaikai turi daugiau įvairių kelių, pažinti mūsų pasaulį: jo vidų bei išorę… Nuoširdus Jums ačiū!

Mokyklos bendruomenės vardu, direktorius Tomas Jankūnas.