10906446_10203280339069299_220571503116852949_n

REGISTRACIJOS SLAPTAŽODIS – VAIKAS
Jis galios visoms paskaitoms.
Dalinkitės su bičiuliais 🙂

http://a.vma.lt/paskaitu-ciklas-tevams

Pirmoji paskaita – sausio 14 d. 18 val. Jūsų namuose 🙂
Psichologė praktikė Ramunė Želionienė dalinasi sėkmingomis patirtimis ir įžvalgomis, kurios gali praversti kasdienybėje tėvams, auginantiems vaikus. Paskaitos skirtos tiems, kas ieško būdų pažinti savo vaiką tokį, koks jis yra, mokosi jį priimti, suprasti ir stengiasi padėti vaikui tapti savimi. Kai tėvai atsisako noro primetinėti savo valią, kai tėvai atsisako poreikio viską visada kontroliuoti, kai tėvai mokosi pasitikėti savo augančiu vaiku ir savimi, tėvai gali kurti tokį gyvenimą su vaiku, kuris abiem pusėm bus ne tik prasmingas, bet ir malonus. Paskaitos nebūtinai atsakys į visus Jūsų klausimus, bet pažadame: paskatins susimąstyti, užrodys kelius, pastiprins, skatins eksperimentuoti, rizikuoti ir mėgautis mamyste bei tėvyste.

Paskaitos skirtos tėvams, seneliams, auklėms, socialiniams pedagogams, psichologams, kurie gyvenime susitinka su vaikais iki 18-21 metų.

Registracija vyksta kiekvienai paskaitai atskirai. Dėl riboto dalyvių skaičiaus rekomenduojame registruotis tiems, kurie su didesne tikimybe ketina dalyvauti paskaitoje.