Vilniaus Regbio akademijos šventinis vakaras

FutbolasGruodžio pradžioje Vilniaus regbio akademija šventė savo penkerių metų jubiliejų ir 2014 m. sezono uždarymą. Šventė vyko Vilniaus Crown Plaza viešbučio pokylių salėje.

Šioje akademijoje regbio žaidimo paslapčių mokosi ir keletas mūsų mokyklos mokinių. Tai Deimantė Flotskaja, Aleksandras Žygelevičius, Robertas Paškevič, Ričardas Bagdonas.

Akademijos siela tapęs  klubo treneris  Vidmantas Valys apdovanojo sezono nugalėtojus medaliais. O geriausiems įvairaus amžiaus žaidėjams buvo įteikti puikūs prizai. Šioje akademijoje savo patirtimi dalinosi ir Vilniaus regbio žaidėjus treniravo treneris iš Pietų Afrikos respublikos Syja. Abu treneriai lapkričio – gruodžio mėn. mūsų mokykloje vykdė tarptautinį regbio projektą. Mokiniai buvo supažindinti su naujos olimpinės sporto šakos pagrindais. Tikimės, kad šis žaidimas bus populiarus tarp jaunimo.

Kūno kultūros mokytojos D. Tvaronė ir S. Baltakienė