eichhoernchen-0001.gifŠiai dienai jau esame šeštokai ir mokytojos Astos Kamarauskienės dėka  džiaugiamės, kad galime lankyti Jūsų, Antakalnio progimnazijos mokyklą. Draugauti su Jūsų mokykla pradėjome nuo 5-os klasės 2013/2014 mokslo metais. Esame pabaigę Prano Mašioto pradinę mokyklą. Patekome į  5  klasę. Tais mokslo metais laikinai klasę kuravo muzikos mokytoja Asta Kamarauskienė.  Dukra yra jautri ir nedrąsi. Labai pergyvenome, kaip adaptuosis mokykloje. Startas išties buvo labai sunkus. <…> Paskambinus mokytojai Astai Kamarauskienei išsakiau savo nerimą dėl dukros. Mokytoja Asta labai geranoriškai ir supratingai išklausė ir „naujų“ vaikų integracijai paskyrė klasės valandėlę. Priskyrė „senbuvius“ vaikus prie naujokų, kurie turėjo juos kuruoti. Taip pat ir pati mokytoja Asta aktyviai dalyvavo dukros adaptavimesi klasėje.

Esame dėkingi mokytojai už bendradarbiavimą, geranoriškumą, nuoširdumą ir įsiklausymą į  vaiką bei tėvus. Tikime, kad mokytojos Astos yra didelis inašas bei įdirbis adaptuojantis mūsų vaikui mokykloje (pažymiu, kad klaidingai nesuprastumėte, klasėje patyčių iš mokinių nebuvo  sulaukta, paprašiausiai mūsų vaikui sunkiau buvo susirasti draugų). Šiai dienai džiaugiamės, kad galime ir toliau lankyti Jūsų mokyklą ir paklausus dukros ar norėtų dabar ją pakeisti, malonu išgirsti NE.

Nuoširdžiai norėčiau Jus ir Jūsų kolektyvą pasveikinti su artėjančiomis gražiausiomis šventėmis ir palinkėti ypatingos ramybės ir vaikiško gerumo. Žmogiškosios tikrumos bei drąsos mylėti pasaulį ir žmones. Tegul kiekviena Naujųjų metų diena būna paženklinta iš Jūsų širdies trykštančios Meilės darbais vieni kitiems.

6 klasės mokinės tėveliai – Rasa, Žilvinas