SportasLapkričio mėnesį  mūsų mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio ketvirtų klasių (2004 m. gimimo ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Šiame etape geriausiai (be pralaimėjimų) pasirodė Antakalnio progimnazijos ketvirtokų rinktinė, sėkmingai įveikusi Vilniaus miesto V. Sirokomlės, Tuskulėnų, Žiniuko ir Šv. Kristoforo mokyklų kvadrato rinktines. Po šių varžybų etapo mūsų mokiniai iškovojo teisę dalyvauti Vilniaus miesto pusfinalyje, kuris vyko Salininkų mokykloje, ir laimėjo antrąją vietą.

Sveikiname kvadrato žaidimo komandos narius: Beatričę Jarmalavičiūtę, Ugnę Bagdonaitę, Ugnę Grigaliūnaitę, Aistę Markauskaitę, Kristę Anciūtę, Nonitą Balnaitytę, Ūlą Totoraitytę, Saulių Vilkelį, Deivydą Krivaličių, Aivarą Jančį, Matą Verbilą, Paulių Semenauską, Marių Ivanovą, Martyną Noreiką, Matą Tijušą, Beną Dirgėlą.