SparnaiLapkričio mėnesį 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „Labai paprastas konkursas 2014“. Dalyvavimas šiame konkurse buvo vienas iš vaikų saviraiškos, draugystės ir pagarbos kitam puoselėjimo būdų. Mokiniams reikėjo kurti ketureilius savo geriausiam draugui. Juk geri žodžiai, linkėjimai visuomet teigiamai veikia tarpusavio santykius. Iš 117 mūsų mokinių sukurtų ketureilių konkursui buvo atrinkti 24. Lapričio 28 d. sužinojome, kad laimė nusišypsojo dviem mūsų progimnazijos mokiniams: 8 a kl. mokinei Giedrei Šimelionytei ir 7 b kl. mokiniui Laurynui Jankauskui. Jų sukurti ketureiliai pakliuvo tarp geriausiųjų. Mokiniai gavo mielas prisiminimo dovanėles ne tik sau, bet ir draugui, kuriam parašė ketureilį. Sveikiname Giedrę bei Lauryną ir tikime, kad šis dalyvavimas konkurse dar labiau sustiprins draugystę su tais žmonėmis, kuriems buvo skirtos eiles.

Parašė etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė