RegbisLapkričio 30 d. 3a ir 3c klasių regbio rinktinė dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių finalinėse TAG regbio pirmenybėse Kaune.

Po atkaklių pogrupio varžybų mūsų komanda dalyvavo estafetėse, kurios buvo labai įdomios ir sudėtingos. Vaikams visos estafečių rungtys puikiai pavyko ir atskleidė jų stipriąsias savybes. Estafetėse dalyvavo ir komandos nario Martyno tėvelis Kęstutis, kuris puikiai užbaigė paskutinę rungtį. Į kiekvienas regbio varžybas su mumis važiuoja ir gausus tėvelių būrys. Už pastovų vaikų palaikymą nuoširdžiai jiems dėkojame. Taip pat dėkojame regbio klubo „Geležinis vilkas“ treneriui Augustui Taraliui už nuoširdų darbą su vaikais ir ruošimą varžyboms.

Susumavus regbio žaidimo ir estafečių rezultatus mūsų komanda užėmė 1-ąją vietą ir į mokyklą grįžo su medaliais ir taure.

Mokytojos Irena Butkevičienė ir Nijolė Semionovienė