bananadancebananadancebananadancebananadancebananadanceLapkričio 18 dienos popietę septynios Antakalnio progimnazijos 6-8 klasių mokinių komandos, lydimos mokytojų, dalyvavo Vilniaus miesto Visuomenės sveikatos centro organizuotame žinių ir mąstymo žaidime ,,Protonautai“. Iš Vilniaus miesto mokyklų suvažiavo apie 50 komandų, kurios buvo atkakliai pasiryžusios išbandyti savo jėgas jau ne pirmus metus vykstančiame žaidime. Azartiškas žaidimas tęsėsi kelias valandas. Pirmuosius turus iš eilės lyderiavo J. Paravinskienės lydima mokinių komanda. Vėliau favoritai nuolat keitėsi. Po penkių etapų susumavus rezultatus renginio intrigą paaštrino pratęsimas. Pasirodė, kad antroje vietoje atsidūrė dvi komandos (viena iš jų buvo mūsų progimazijos), surinkusios vienodai taškų. Todėl reikėjo išsiaiškinti antros ir trečios vietos nugalėtojus. Visiems stebint, scenoje susirungė dvi mokinių komandos. Fortūna lėmė sėkmę mūsų mokyklos mokinių komandai, kuri užėmė antrąją vietą. Dar labiau džiaugėmės sužinoję, kad ir ketvirtąją vietą iškovojo mūsų mokyklos mokiniai. Grįžome ne tik  puikios nuotaikos, bet ir  su dovanomis.

Parašė Danutė Šapalienė