Vaikų pasaulisBENDROSIOS NUOSTATOS

Akcijos „Padėk bendraamžiams išgyventi artėjančią žiemą“ nuostatos reglamentuoja akcijos tikslus ir organizavimo tvarką. Akcijos tikslassurinkti vaikams reikalingus šiltus daiktus (šalikus, pirštines ir kepures), kurie padėtų nukentėjusiems nuo karo ukrainiečių vaikams išgyventi artėjančią žiemą.

Akcija vyks 2014 m. lapkričio 10 – 17 d.

Akcijos organizatoriai: Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla ir Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba (VPPT)

AKCIJOS UŽDAVINIAI

Akcijos uždaviniai:

1. Aptarti su vaikais „empatijos“, „žmogiškumo“, „pagalbos“ sąvokas bei jų svarbą mūsų gyvenime.

2. Ugdyti nuoširdžią, jautrią, dėmesingą asmenybę.

3. Padrąsinti vaikus daryti gerus darbus, padėti bendraamžiams nukentėjusiems nuo karo.

DALYVIAI

Akcijoje gali dalyvauti mokyklų mokiniai bei jų tėveliai.

AKCIJOS ORGANIZAVIMAS

2014 m. lapkričio 10 Lietuvos mokyklos elektroniniu paštu gauna kvietimą dalyvauti akcijoje. Dalyviai supažindinami su akcijos tikslu, uždaviniais ir akcijos eiga.

Vilniaus Antakalnio progimnazijoje atsakingas asmuo direktorius:

• informuoja akcijos organizatorius apie mokyklos dalyvavimą akcijoje;
  • supažindina mokinius su akcijos tikslu, keliamais uždaviniais, padrąsina mokinius dalyvauti;
  • pasirūpina, kad surinkti daiktai laiku pasiektų akcijos organizatorius.

Akcijoje dalyvaujantys mokiniai atneša į mokyklos raštinę (Antakalnio g. 33, 6 kabinetas)  akcijos metu renkamus rūbus (šalikai, kepurės, pirštinės). Aukojami daiktai turi būti NAUJI arba LABAI GEROS KOKYBĖS.

Iki 2014 m. lapkričio 17 dienos daiktai, turi būti pristatyti adresais: Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla, Tuskulėnų g. 30, Vilnius arba Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba, A. Vivulskio 2a, Vilnius LT – 03220.

Surinkti daiktai bus perduoti Vilniaus arkivyskupijos „Caritui“.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Išsamesnė informacija visais iškilusiais klausimais:

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos socialinė pedagogė Edita Vitkienė, tel. 861409250 arba Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos socialinė pedagogė Aurelija Zacharevičienė, tel.  868044555 arba Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas, tel. 860870833.