SparnaiTarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti  jau dvyliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos  paminėjimą Lietuvoje. Kaip ir kasmet, mūsų mokykla  lapkričio 14-ąją taip pat dalyvaus šioje iniciatyvoje.  Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra KNYGA, o šūkis „ Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną  kartu kurkime TOLERANCIJOS KNYGĄ !“. Tolerancijos dienai paminėti šiais metais skirsime visą savaitę: kiekvieną dieną vyks įvairios akcijos, kurioms jau ruošiasi ir  jas padės įgyvendinti 7 klasių mokiniai. Šią savaitę kiekviena klasė kuria Tolerancijos knygos puslapius, kurie pilietinės iniciatyvos metu suguls į vieną knygą. Mūsų kuriamos knygos pavadinimas „Kelionė po pasaulio šalis“. Juk vienintelis kelias taikiai gyventi ir geriau pažinti vieniems kitus – mokytis ATPAŽINTI IR PRIPAŽINTI ne tik atskirų žmonių, bet ir  įvairių šalių, tautybių skirtumus. Apie visas įvykusias veiklas plačiau sužinosite pasibaigus Tolerancijos savaitei.

Parašė etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė