Stiklo obuoliaiĮ konkurso „Lietuvos Respublikos pilietis“ trečiąjį  etapą spalio 24 d. buvo pakviestos 2 mūsų mokyklos mokinės – 7 d klasės mokinė Emilija Šriupšaitė ir 8 b klasės mokinė Giedrė Grigalionytė. Jos dalyvavo ekspromtinėje viktorinoje. Migracijos valdyba jau atsiuntė viktorinos rezultatus. Paaiškėjo, kad į finalinį konkurso etapą mūsų mokinėms patekti nepavyko. Tačiau nereikia nusiminti, nes pralaimėjusių tokiame renginyje nebūna. Pripažinkim, jog dalyvavimas šiame konkurse buvo naudingas.  Džiaugiamės, kad 1- 4 klasių  kūrybinių darbų konkurse į IV etapą pateko mūsų progimnazijos 4 d klasės mokinė Audinga Songailaitė (mokytoja Andra Ramanauskienė). Sveikiname Audingą ir jos mokytoją. Šventinis baigiamasis konkurso renginys vyks lapkričio 13 d. Tolerancijos centre Vilniuje, Naugarduko g. 10/2.

Parašė Jūratė Gadeikienė