Šiandiena vyko netradicinė penktokų diena, kai  5a, 5b, 5c ir  5d klasės prisistatė mūsų bendruomenei. Galime teigti drąsiai – penktokai peržengė pradinukų slenkstį!

Prasidėjus mokslo metams  penktokams padaugėjo  atsakomybių bei pareigų. Mokiniai susiduria su įvairiais mokytojais, mokosi daugiau dalykų, vaikšto į skirtingus kabinetus, gali dalyvauti mokinių savivaldoje. Tai didelis iššūkis.  Sėkmingai mokytis galima tada, kai saugiai jautiesi savo klasėje, kai bendraklasiai draugiški, nuotaikingi, išradingi, aktyvūs. Šios dienos renginys parodė, kokie nuostabūs, nuoširdūs, šmaikštūs ir kūrybiški yra mūsų penktokai. Visa valanda gero  juoko, nuostabių vaizdų  mano gyvenimą pailgino mažiausiai 60 minučių. Ačiū Jums už tai!

Ši šventė – tai gera pradžia dar didesnėms Jūsų šventėms progimnazijoje!

P.S. Tikiuosi, tortas buvo labai skanus:)

Direktorius Tomas Jankūnas

Penktokų šventė