vagSusipažinę su VPK Migracijos tarnybos organizuojamo konkurso nuostatais, nutarėme paraginti mokinius dalyvauti konkurse „Lietuvos respublikos pilietis“, skirtame tarptautinei tolerancijos dienai. Konkurse dalyvauja 1-8 klasių mokiniai. Mokykloje konkursą organizuoja pradinių klasių mokytoja Andra Ramanauskienė, pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Jurgita Paravinskienė ir etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė.  I –ame etape 1-4 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinių darbų  konkurse, o 5-8 klasių mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Išrinkti 4 geriausi kūrybiniai darbai. Jų autorės 4 d klasės mokinės Aistė Pekoriūtė, Guostė Jauniškytė, Roberta Veinšreiderytė ir Audinga Songailaitė.  Į daugiau kaip 70 proc. viktorinos klausimų teisingai atsakė  šie 6-8 klasių mokiniai: 6 a kl. mokinės Saulė Litvinskaitė, Ugnė Zadorockytė ir Urtė Minkevičiūtė, 7 b kl. mokiniai Ieva Cijūnėlytė, Laurynas Jankauskas, Elzė Lukošiūtė , Liucija Kudžmaitė, Ūla Paliokaitė ir Aras Vardanyan, 7 c kl. mokinės Rugilė Jarašiūnaitė, Paula Strelcovaitė ir Kornelija Kairytė, 7 d kl. mokiniai  Emilija Šriupšaitė ir Deividas Gaižutis, 8 a kl. mokiniai Sigitas Pečiukaitis ir Šarūnas Mickus, 8 b klasės mokiniai Emilija Žalakevičiūtė, Urtė Makovskytė, Aistė Budriūnaitė, Giedrė Grigalionytė, Simas Babilius, Barbora Krukauskaitė, Milda Marcijonaitė, Akvilė Gruodytė ir Vaiva Birietaitė, 8 c klasės mokinys Dominykas Avižinis, 8 e kl. mokiniai Tadas Chodasevičius ir Simonas Nausėda. Sveikiname mokinius patekus į kitą etapą ir linkime sėkmės toliau dalyvaujant konkurse.