photomania-160529b73c7f1e91f82acf065e25ed0aPirmasis mūsų, jaunųjų žurnalistų – fotokorespondentų, darbas kaip ir pirmas blynas – truputėlį prisvilęs. Tačiau pripažinkim, tai puiki proga visiems  geriau pažinti mūsų mokyklos mokytojus. Mokytojų paklausus, kodėl jie pasirinko šią profesiją, daugelio atsakymai buvo panašūs: jų šeimoje ar giminėje  yra mokytojų,  jie myli vaikus ir patinka darbas su jais. Keletas mokytojų  jau vaikystėje žinojo, kad bus mokytojai, o dar keletas vos peržengę mokyklos slenkstį suprato, kad mokytojo darbas – tai jų pašaukimas.  Viena mokytoja taikliai pastebėjo, kad mokytojo darbas – tai amžina jaunystė.

Paklausus, koks mokytojų gyvenimo kredo, labiausiai įsiminė  frazė: „Gyvenk šia diena ir džiaukis kiekviena akimirka, nes gyvenimas yra nuostabus, kas benutiktų“.  Daug ką nustebino, kad muzikos mokytoja vaikystėje norėjo būti matematikė, kad lietuvių kalbos mokytoja laisvalaikiu piešia.  Mes įsitikinome, kad mūsų mokykloje dirba tikrai geri, nuoširdūs ir savo darbui atsidavę mokytojai.  Laisvalaikio praleidimo būdais ir veikla jie tikrai neatsilieka  nuo mūsų – vaikų, nes vieniems patinka šokti,  dainuoti, kitiems plaukioti ežere, siuvinėti, kepti pyragus, sodinti gėles ir  kurti grožį aplink save.

6c klasės mokinė Rusnė, JŽB narė