Mylimai mokytojaiSpalio 3 d. progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Mokytojų diena. Ji prasidėjo Šventomis Mišiomis už mokytojo pašaukimą Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolyno bažnyčioje. Toliau vyko netradicinės pamokos, kuriose savo iniciatyva ir kūrybiškumu dalijosi mokinių tėvai, buvę mokiniai, mūsų vyriausieji progimnazistai – aštuntokai. Šią dieną vyko  ypatinga akcija: po pirmos pamokos klasių atstovai, administracija ir mokytojai prie pradinių klasių korpuso pasodino aštuonias liepas, simbolizuojančias mūsų progimnazijos klases. Už liepaičių alėją esame dėkingi mūsų rėmėjams – mokinių tėveliams. Po 3 pamokų mokytojus pasveikino aštuntokai. Mokytojų kambarys pakvipo kava ir saldumynais. Bendraudami mokytojai ragavo valgyklos darbuotojų padovanotą tortą. Po 4 pamokų vyko šventinis koncertas. Jame skambėjo mokinių žodiniai ir muzikiniai sveikinimai bei linkėjimai, direktoriaus Tomo Jankūno sveikinimo ir padėkos žodžiai mokytojams. Mokytojų širdis paglostė Angelų kalvos, esančios šalia Užutrakio dvaro, Atjautos angelo žodžiai: ,,Aš panešiu tavo gyvenimo naštą, kad turėtum laisvas rankas apkabinti tuos, kurie yra šalia“.

Mokytojų dienos akimirkas užfiksavo jaunieji žurnalistai -fotokorespondentai Rusnė ir Rokas.