Birželio 2- 13 dienomis mūsų Antakalnio progimnazijoje vyko vasaros dienos stovykla. Vaikams buvo organizuojama įvairi veikla: viktorinos, estafetės, regbio ir futbolo treniruotės, įvairūs konkursai, ekskursijos bei išvykos.

Mokinių kūrybiškumas atsiskleidė pinant draugystės juosteles, rengiant šukuosenų konkursą, žaidžiant senovinius žaidimus. Vykome į Televizijos bokštą, Bažnytinio paveldo muziejų, kur vyko edukaciniai užsiėmimai. Aplankėme Karo muziejų. Gamtoje piešėme tema „Metų laikai“, iškylavome „Saulės slėnyje“, „Šilo parke“.

Paskutinę dieną vaikai vyko į ilgai lauktą boulingo klubą, kuriame varžėsi pasiskirstę komandomis.

Atsisveikindami visi nuotaikingai palinkėjome vienas kitam saugios ir įspūdingos vasaros.