,,Pats nerūpestingiausias moksleiviškų dienų laikas baigėsi”.  Tokiais žodžiais mūsų aštuntokai pradėjo  šventę, kurią stebėjo bendramoksliai, draugai, mokytojai, administracija ir nemažas būrys tėvelių. Oficialiojoje dalyje mokinių padėkos žodžiai buvo skirti mokyklos administracijai, mokytojams, auklėtojoms. Kaip padėkos ženklas nuo visų aštuntokų  įteikta atminimo dovana mokyklaiAntakalnio progimnazijos vėliava, kurią visi pasveikino giedodami  progimnazijos himną. Progimnazijos direktoriaus Tomo Jankūno, pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjos Jurgitos Paravinskienės, Antakalnio gimnazijos direktorės Vitos Kirkilienės sveikinimo kalbos, padėkos raštai, gėlės, o po pramoginė dalis.

,,Ar įmanoma laimę nusipirkti, ar ji įkainojama?".  Atsakymą į šį klausimą visi sužinojo vertybių aukcione, kuriame buvo siūloma įsigyti žinių, išminties, draugystės paslapčių, nerūpestingų kasdienių akimirkų, šypsenų, kantrybės, ištvermės, meninių, kūrybinių galių. Viso to, ką mūsų aštuntokai sukaupė per aštuonerius metus mokykloje.  Vertybių aukciono intarpuose mokiniai dainavo, grojo saksofonu ir sušoko išleistuvių valsą, kurio ritmui paklusti padėjo neformaliojo vaikų švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Rasa Malikėnienė.

..,,Juk tai, kad mes šiandien čia- visi kartu – yra didžiulė laimė.". Šie žodžiai nuskambėjo kaip atsakymas į klausimą ,,Ar įmanoma laimę nusipirkti?". Šventė baigėsi visiems aštuntokams sugužėjus į sceną ir uždainavus ,,O mes laimingi ir jauni, į priekį einame visi".

Sėkmės jums, būsimi gimnazistai, einant toliau gyvenimo keliu linki aštuntų klasių auklėtojos Jūratė Gadeikienė, Jurga Kukienė, Rimanta Mickevičienė, Loreta Pilat, Audronė Buzienė! Parašė Jūratė Gadeikienė