teatro studija juokdarys 002Gegužės 3 – 4 dienomis XI -ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Laimingas vaikų juokas“ žiūrovai Vabalninke per dvi festivalio dienas galėjo stebėti net devynis spektaklius. Mūsų mokyklos teatro studija ,,Juokdarys" festivaliui dovanojo spektaklį pagal J. Ivanauskaitės romaną vaikams ,,Kaip Marsis Žemėje laimės ieškojo". Tai nuostabi istorija apie draugystę, laimę, pasiaukojimą. Puiki 4-6 kl. moksleivių vaidyba, istorijos daugiaprasmiškumas, originalūs kostiumai ir  muzika ypatingai papuošė teatrų festivalį. Kolektyvui buvo įteikta padėka bei dovanos.

Vakare visi stebėjo svečių iš Latvijos ugnies ir šokio spektaklį „Lopšinė raganų ir žmonių vaikams“. Sakoma, kad Teatro mūza pasirodo tik akimirkai. Tokia jau ji, įnoringa ir kerinti, pasidžiaukime šia puikia akimirka.

Parašė teatro mokytoja Aušra Grendaitė