Gegužės 14 d. mūsų progimnazijoje lankėsi ypatingas svečias- tarptautinio projekto „UNITED PAINTINGS“ – „Už draugystę be sienų“ ambasadorius  Olaf Ring. Pelno nesiekianti asociacija organizuoja įvairius projektus, siekiant padėti vaikams peržengti visas ribas nuo vietinės iki tarptautinės draugystės. Pagrindinis projektas – “UNITED PAINTINGS” buvo pristatytas pradinių klasių mokiniams. Tai tekstilės piešinių rinkinys-ritinys, kuriame jau daugiau nei 18.000 piešinių, kuriuos sukūrė vaikai iš daugiau nei 18 valstybių. Svečias pakvietė  ir mūsų mokinius dalyvauti projekte „Mini UNITED PAINTINGS“, kuriuo  siekiama kurti naujus draugystės tiltus ir bendrauti tiek savame mieste, regione tiek visame pasaulyje be sienų ir ribų. 5a klasės mokiniai ant specialiai paruoštų atitinkamo formato lapelių kuo ryškesnėmis spalvomis kūrė atvirukus apie draugystę, toleranciją, vienybę, lygybę, taiką. Mokinių darbeliai bus laminuojami ir papildys nuostabiai spalvotą ir nuoširdžią parodą „Draugystės linkėjimas iš mano šalies”, o piešinio kopija bus išsiųsta kitų šalių vaikams, kaip „Draugystės linkėjimas“. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti  internetinėje svetainėje – www.together-in-peace.org.

Parašė etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė